Balkanizacija

Велцхоме ту Доїна!

Єбен алпінізм! Два тижні! Єбені два тижні, без їжі, теплого одягу й спорядження. Так долали Крівавоножський Перевал Гойко Качар, Єжі Бардах, Ніко Томіч, Драган Дончо, Мілорад, Срболюб Кривокуца, Фаско та Бошко Вульвіч.

Кідь ви спросите мене, як би я назвав ушітких цих неболавісів, то напевно я би сказав “Бандформірованіє по нащастю” або “Групіровка по обстоятельствам”. Короче, йсі відморозки з чемоданом, за котрий нико не знає што у ньому, й нико не знає го открити і пятьма кіло відбірного циганського кокаїнома, мало не вмерши, якимись чудом, пішки подолали перевал й дістались до прикордонної застави Чорноголовійських військ – Зрна-3

Тетріцатьчтірі!

Иппен на Зрні-3, прийняв свій останній бій танк №502918. Сись Т-34-85, котрий почав свій бойовий шлях в 1944 році й пройшовши вогонь, воду й мідні труби, брав Берлін ай давив демонстрантів у Ерьош Кірайшаг, вршеті перетворився в груду обгорілого металобрухту.

“До фраса! Сись те-трицятьчтири послідній раз заводили ище за Иссусахриста! Заєбан аутоматіка!” горланив Фаско, в той час як бортову броню прошивало осколками протитанкових гранат й зарядів РПГ. Зенітний ДШК, який роздробив траки машини, став останньою краплею. Однак ті єбені зенітчики поплатились за скоєне. Бошко, американський морон, вдавивши гашетку курсового кулемета так, ош побіліли кістки на пальцях, розстріляв увесь залишок боєприпасів у той нещасний зенітний кулемет, відправивши на той світ увесь його екіпаж.

Photo

Покидали танк хто як міг вистрибуючи з хмар чорного диму, поранені й побиті, пригинаючись, й ховаючись від ворожих куль, озираючись навколо виряченими очима на чорних від сажі та мастила обличчях. Срболюб виявився єбенім іграчом! На прощання він влаштував заєбан феєрверк, котрий і поставив крапку на історії танка №502918. Підрив боєкомплекту то просто круто, однак ці єбені морони, мало самі не відправились на тот світ, коли башта вагою в дванадцять єбених тон, пролетівши з пятнадцять метрів увіткнулась гарматою в землю поруч з ними.

Дойнянске Ліберарне Брігаде

Кураце тобі ще не надоїло слухати за сих неболавісів? Нє? То добре, бо дале боли партізани! В тот момент, коли на се jебено бандформірованіє вийшов розвідувальний загін Дойнянської Лібералної Бригади, вони повзали ко на карачках, ко як, контужені, пускаючи кровлянки носом, ковиляли гет з бази, котру рознесло вибухом на сотні метру навколо.

Partizani

Началник партиза – Командор Живко виявився своїм курацом й прийняв чужаків доста тепло. Однак боли і заєбан складності. Мілорад, сись безпамятний шупак мало не отримав кулю з Штурмгвера, коли Живко увідів його татуювання. Кулак з випрямленим вказівним пальцем, що тримає серп. Командор уповів, що це татуювання бійців Черного Прста . А з шпійонами у них разговор короткий. Короче, лем заступництво Спартака врятувало сього неболавіса від неминучої смерти. Увін і сам ниц не розумів што ся відбуває й лем крутив головов!

Лем мене мучать питання, якого фраса у сього Мілорада татуїроука Чрного Прста? Мілорад – силовий оперативник Гєді? Што у пічку!? Чом ми за йсе не знаєме? Чом овін за йсе не знає!?

Но то всьо такоє. От чого нико не чекав, так це того, шо Фаско стрітить двох карпатських бандитів, цімборів і колишніх колег по цеху, Степана та Олексу! Ті в свою чергу хрестилися гиби віділи мертвого, бо були певні, що Фаско так і згинув підірвавши разом з собою цілий мікрорайон дагде у Грязнославії. Несподіваною новиною стало те, що після “смерті” Фаско, хтось почав методично прибирати людей з банди. Ці два неболавіса – одні з небагатьох, хто зміг вчасно вшитись. Подейкують, що Шеф також вмер. А ще, кажуть, що людина яка замовила завдання для Фаско називає себе – Чорний Генерал

Допоки більшість банди напивалась в тісній хаті разом з іншими партизанами, Срболюб знайшов спільну мову з радистом загону – Jорданом. Той розповів, що з місяць-два тому, працюючи з радіостанцією, він піймав такий єбений сигнал, що в нього піна пішла ротом. Кажуть, що той сигнал піймали мало не всі радіоприймачі на Балканах. Кідь боло прикрутити сталевий друт до стіральної машинки й високо го пудняти, та тоже мож боло учути тот сигнал. Судячи з усього, направлений він був кудись в Черноглавію, айбо што то боло, нико не знає!

Боло ище єдно, на што раз нико не звернув увагу. Посеред ночи, коли вшіткі пили, Драган Дончо пішов гет з хати, ай мав даяку розмову из Єфрейтором Серною, заступником командора Живко. Як ся Драган вернув, та пив так гиби ниц ся не стало. Фрас го знає што там говорили.

Сожженіje Младічовки

Валсне, разом з партизанами вони й продовжили свою дорогу через Доїну. Партизани пообіцяли провести їх через ліси й мінні поля, оминаючи блокпости Чорноголовійської Армії, аж до селища Подбрег. Однак взамін “бандформірованію” довелось прийняти участь в спаленні села, котре звинувачувалось у допомозі окупаційному чорноголовійському режиму.

47678

Командора Живко аж ніяк не зачіпило те, що до їх приходу село вже було спалене самими Чорноголовійцями за допомогу Дойнянцям. А ще раніше село розбомбили американці. Чому? А хто їх знає. Спартак спочату впирався й намагався заспокоїти Живко, айбо што міг зробити сись шупак на такого блатного командіра. Впертий він і рішучий курац, тут нич не поробиш. Однак після перших кількох спалених хат, Спартак і сам відчув азарт й спритно наздоганяв стариганів та дітей, що тікали від караючої длані партизан. Так спалене село Младічовка боло спалене ще раз. Заєбан схема, айбо кідь треба палити, значить треба палити.

Гаджо!

Дорога до Подгреба зайняла не більше 4-х днів й пройшла гладко й без пригод. Кідь не рахувати село, котроє спалили й мінноє поле, за якоє поняли ош то мінноє поле, лем коли пройшли го. Фаско зась заявив, ош то Ісусхристос їх уберіг, ош ніхто ся не підірвав на касетній міні. Срболюб, а Спартак ще доста довго говорили за сього Ісусахристоса з Карпатії й рішили ош то видав якийсь іхній генерал.

З рештою загін вийшов до Подгреба, де стомленоє бандформірованіє змогло по справжньому відпочити, напившись в усмерть в місцевій корчмі. Айбо то боло вночи. До того ще треба боло порішати з Старостою Вуком, котрий ні за што не хотів пущати чужаків в село, ай памнятаючи за циганський кокаїном, рішити діла з циганами, де вшитко било тоже не просто.

Big.photo

Кідь з старостов, ветераном Вермахта мож боло рішити всьо по людськи, то цигани то дашто з чим-то. Начнеме з того, шо сі шупаки ні за што не хотіли ділитися бодай якоюсь інформацією з “гаджо” – не циганами. Так чи інакше, бандформірованіє змогло поспілкуватись з начальнико – Дада Лачо. Виявилось, що поруч з селом стоїть зовсім не табор, а лиш малий розвідувальний загін Табора. Малий розвідувальний загін бов озброєний німицькими зенітними гарматами Flak 88 та важкими кулеметами. Эбено солнце, який тоді Табор? Лачо пояснив, ош кокаїном треба передати Грофу Мерцедесу особисто, айбо сказати де зараз табор, він не може. Гаджо і все тут.

Gipsy

Рішилося се просто. Тої ж ночи найшовся якийсь циганський шупак, лейтенант пана Лачо, котрого звали Гаджо Гозелло. Виявилось, що він входить до якого кола змовників, котрі працюють на Чорного Генерала й хочуть вчинити перворот в Таборі. Він переконував, шо скоро цей Чорний Генерал прийде до влади на Балканах й їхня організація хоче бути на стороні переможців. Таким чином, Гозелло запропонував передати кокаїном Дада Цагару, лідеру їхньої группи змовників. Також, він передав прокушений червонець, пояснивши що це їхній опізнавальний знак.

Не довго думаючи, Спартак здав Гозелло з усіма його змовами. Дада Лачо спочатку не міг повірити в зраду власного лейтенанта, однак врешті погодився розкрити місцезнаходження Табору. Ще кілька днів, він стоятиме в місті Дрстіщі.

Эбено сулнце! Забув уповісти, шо в селі, сисі отморозки змогли дізнатись кілька цікавих слухів:

  • Кажуть, зовсім скоро має відбутися Младічіада. Причому не будь-де, а в Чрноглавії!
  • Кажуть, на Балканах знову зявився Большой Вільнюс! Колись – полковник КГБ, голова Балканского Отдела, котрий власноручно замучив сотні балканців, а також допитував міністрів Младіча після його смерті. За чутками, він вмер в 88-му й з того часу його ніхто не бачив!
  • Кажуть, якийсь чорноголовійський інженер, спеціаліст по проектуванню концентраційних таборів, що перебував у Факедонії по программі обміну досвідом, підірвав себе на будівництві Галікарнаса поранивши при цьому самого диктатора – Ніколаса Галіканокуса! Однак факедонське телебачення транслює звернення диктатора, де він заспокоює народ і демонструє власну неушкодженність.
  • Кажуть, в Грязнославії вбили американського агента ЦРУ!
  • Кажуть, в Босові бачили колону бронетехніки генерала Штебрінского на марші!
  • Кажуть, в лісах сильно активізувались загони Чрного Прста. Наче когось активно шукають…
  • Кажуть, Грязнославія почала свартись з Річчю Кметською, вимагаючи припинення поставок озброєння в Карпатію. Судячи з усього теракт в Демократовічах буде мати далекоідучі наслідки!

На ранок, було вирішено рухатись далі. Єдина дорога на Босово проходила через місто Револуціно, де зберігся єдиний міст через річку Штрдву, що слугувала природньою границею між країнами. Всі інші частини кордону перекриті чи Чорноголовійцями чи НАТО. Дістатись Револуціна виявилось зовсім не просто. Потрібно пройти через міста Бєле Гаце та Дрстіщі, між якими зараз пролягає контрольна зона з комендатською годиною та блокпостами на кожному кроці. Однак і це ще не все. Пряма дорога на Бєле Гаце зараз непроходима черед цілодобові бомбардування. Тому, загін вирішив піти в обхід через селище Чрваче Капустіще. Однак люди кажуть, що новин звідтіля не було вже з два тижні. Ніхто не знає, що твориться в тому селищі.

Но і што ви собі думаєте? Лем сі шупаки попрощалися з партизанами, лем получили від них міношукач у подарунок, за спалення села, лем зібралися покидати село, як зявились jебені чрноголовійські вояки! Вантажівка з відділенням піхоти, бронеавтомобіль та ВАЗ з комісаром та jебеним лейтенантом з спаленої Зрни-3, котрий спромігся втекти!

“Мы проводим операцию по поимке незаконного бандформирования! Особо опасных преступников, диверсантов, незаконно проникших в Окупционную зону ответственности Черноглавских Федеральных Войск! Бандиты разыскиваются за нападение на заставу федеральных войск, а так-же за уничтожение мирного населения! Все кто состоят в связи с бандформированием, укрывают его или оказывают ему какую либо помощь, будут арестованы и подвергнуться наказанию!”

Сякоє горланив в матюкальник тот комісар, в той час як солдатня на чолі з лейтинантом дубасили невинних селян. Вшитких жителів зігнали на центральну площу й змушували спостерігати, в той час як кілька вояк прочісували спустілі вулиці.

Староста Вук, наказав отморозкам сховатись в амбарі і нізашто не висовуватись! Однак чи зможуть ці відморозки спокійно відсижуватись в укритті в той час, як в них на очах побивають людей, котрі дали їм укриття. Хто знає, що може статися після того, як лейтенант застрелив впритул невинного роботягу, після чого схопивши за волосся малолітню дівчинку, приклав їй до скроні “Наган”.

Comments

AlexanderTrifan AlexanderTrifan

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.