Balkanizacija

Доjїнянске джорней ебем!

Но? І што ти думаєш? Отморозки! Єбені отморозки, як я і казав! Тоті црноглавські вояки забили малу дитину на очах у вшеткого села, вимагаючи здати їх єбеноє бандформірованіє, а сі шупаки лем сиділи тихо під стріхою хліва й мовчали ги миші! Начали ся мало совати, лем коли тоті црноглавські новобранці полізли їх глєдати у тот хлів!

Burning village russia suvНо тоуди ся начало! На сяку перестрєлку ту нещасні призовники никус не розраховували! Затиснуті по під стріхою отморозки відбивались з усіх сил. Декілька з них одразу ж отримали важкі поранення від куль, що прошивали тонкі дошки хліва з усіх боків. Кілька хвилин, вибух гранати і купа стрільби! От що треба, аби зруйнувати в єбену булю сільський хлів. Тікаючи подалі від хліва, що спалахнув й почав завалюватись набік, відморозки змогли причаїтись й сховатись від црноглавських вояк, що шукали їх всім селом. Переживаючи про те, щоб не підіймати зайвого шуму, Гойко Качар, цей хворий психопат так залякав ножем своїх компаньйонів, що всі мовчали, ніби води в рот набрали, до тих пір, поки село не залишилось далеко позаду. Озираючись назад мож боло увідіти лем чорний дим, що здіймався високо над стріхами села, в той час, як загін ОЧКВД спалював село за пособництво вашому бандформуванню.

Танкове Капустіще!

Ушіткі знали, ош в Чрвачих Капустіщах дашто може боти не так. Нико нич не чув за се село уже два тижня. Може го спалили Црноглавці, чи партизани, чи ще якась біда ся стала. Айбо нико не розраховував увідіти то, што там відбувалося! Но уяви собі, лем ідуть сі отморозки у село, і тут як jебенуло! Ушіткі попадали, ко покотився униз, ко упав у болото. Бідний Срболюбо так ся перепудив, ош скочив на ноги і туй му прилетіло у груди. Ище один взрив так го вмазав, ош летів долу горою ги шупаний міх з оріхами.

Ко міг до фраса знати, ош над селом, горі на кручі уже два тижня стоїть танк і нікого не пропускає в село чи з села, методично обстрілюючи його. У селови вже боло доста загиблих від цих обстрілів, а селяни, налякані, голодні, змучені, позачинялись у своїх хатах й моляться, щоб наступний снаряд влучив куди завгодно лиш не в їхню хижу. Комусь не пощастило, бо тут і там в селові були хати що по-обвалювались від сякої стрілянини.

Leopard2a2001 480

Місцевий інтелігент, Фельдшер Йозіч зміг пояснити, що туй відбувається. Виявляється, якась хвора на голову жона, Петра, взяла в полон одного з танкістів, й промила мізки селюкам, мовляв танк на горі, то кара небесна й вісник кінця ушиткого jебем сущого! Обрез Спартака став для неї кінцьом всього сущого, в пічку материну!

Танкіст виявився гражданіном Рєчі Кметської. Й дякуючи за свій порятунок, підкинув отморозків верхи на свому танкові аж до самих Бєлех Гац. Правда перебінтованому Срболюбу та Фаско довелось серйозно попотіти, аби завести мало зломлений танк.

Профанаціja спорту!

Ах, Бєле Гаце. Кілько всього у сій назві для Ніко “Спартака” Томіча. Рідний посьолок городського типа, перші тренування по водному поло, змаганная, бійки з гандболістами. Тепер се всьо позаду. Бєле Гаце ги Сталінград у 1942-му році. Руїни, а розруха. Але кіть боти чесним, то з переходом Бєлих Гац у сектор відповідальності НАТО, тут стало значно краще. Мусор по-прибирали, а за порядком слідкують новостворені Дойнянські Сили Самооборони

По правді, сі ДСС виявились напищеними ідіотами, у чому нашій банді отморозків довелось переконатись, а згодом ще й виконувати за них роботу. Довелось рознюхати, ко обстріляв конвой вантажівок з Гуманітаркою в демілітаризованій зоні. І шо ви думаєте? Якісь гандболісти в грязнославській формі, озброєні натовською зброєю! З яким задоволенням Спартак сцяв на їхні трупи! Се древня спортивна вражда, вот што я вам скажу.

Bele hace

В загальному і цілому, все виявилось доста просто. Заступник генерала Сабліча, командувача ДСС, лейтенант Шіміч збував зброю банді рекетирів, для того щоб зірвати мирні переговори. Нашто то йому було – нико не знає. Айбо теперь увін розказує се воєнній поліції, а Кречо, очільник бандитів, лежить обісцяний, з простреленим пузом в напівзруйнованому Палаці Спорту.

Дорога на Дрстіщі

Тим часом, покинувши Бєле Гаце далеко позаду, отморозки рушили на Дрстіщі по знову відкритій дорозі, яку нещодавно бомбили як сили НАТО та Чорноголовійська федерація. Чого лем не увидиш на розбомблених дорогах Дойни. Як вам сященник, котрий обстрелює прохожих з МГ-42, й відбираючи їхні припаси? Сись шупак спробував обстріляти і отморозків, з свої розбомбленої церкви. Однак влучний кидок Драгана Дончо не на жарт перелякав преподобного-кулеметника. Щеб пак, коли тобі під ноги приземляється авоська з jeбеним танковим снарядом, будеш тікати так же пяти ти буде видко.

Ruined church 1

Хочете питання, кураци? Кідь ви увидите посеред дороги циганський воз, поперек якого встановлено кузов автомобіля Москивч, на котрому сидить дас пять чи шість циганів з автоматами, пропонуючи вам залізти всередину, ви залізете? Єбено сонце! Я б тоже не заліз, айбо сі отморозки, залізли не думаючи, тому були дуже здивовані, коли старий циган, вирячившись на них своїми білими незрячими очима закричав “Прівєт от Ордо Роме!!!” й витяг з жеба осколочну гранату!

Comments

AlexanderTrifan AlexanderTrifan

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.