Balkanizacija

Табор уходіт в нєбо!

Gipsy transport

Якоє Ордо Роме!? Што до фраса робить сись дід? Граната!? Видав даз сяк собі думали отморозки сидячи у москвічови напроти діда з гранатою. Один лиш Бошко, сись трафлений у голову амеріканець не розгубився. Поки всшіткі кумекали што робити з розширяючимися від здивування очима. Не довго думаючи, вун викинув вперед стиснутий кулак. Амеріканська армія то просто, там учать ги дибілів, єден удар, айбо такий аби на сто перцентів! Амеріка jебем! Трьохочковий! Від удару, дідо нараз поплив, завалючись до заду й випускаючи з рук гранату. Но туй ся начало! Драган Дончо, тот нараз чує біду, ги таракан котрого хотят прибити газетов, метнувся до двирий, айбо ті до чмара дверці боли закриті!!! Спартак, не довго думаючи кинувся відштовхувати Бошко, котрий не зважаючи на гранату продовжував молотити діда. Власне, Спартак теж не дуже думав про гранату, він просто хотів лупцювати діда.

Короче, кіби спуджений Драган не шмарив гранату за вікно, то хто знає што би боло. Але граната благополучно рванула прямо над головами у циганської дітвори, що бігала навколо воза. Видав конів добре посікло осколками, бо ті, ги збісні кинулися куди видять очи! Бричков так рвануло, ош москвіч начав ся звалювати гет на зимлю, айбо зачіпившись днищем за дервляну бричку, нияк не хотів падати гет, від чого бричка стала на два голеса й продовжувала нестись фрас знає куди!

Цігани, увідівши сяку біду, скочили на коні ай помчались слідом за бричков, стріляючи з автоматів.

Но сякого цірка у Дрстіщах ище не віділи. Посеред базару мчиться циганська брічка, на нів висить москвіч. Із москвіча у брічку ай назад скачуть даякі люди. За брічков скачуть цігани й стрілявуть по брічці, ті люди у брічці стрілявуть слідом, за ушітким сим ділом біжать циаганські діти й просять “повозити” і “дядя дай цігарету”, поміж дітий, штовхаючись біжать бабки й просять панів купити галушки з капустов! Jебено сунце, се Балканізаціja!

Я не знаву, што твориться у того Бошко у голові, айбо видав дашто не доброє, бо так го переклинило, ош начав кликати даякі амеріцькі імена, голосно гойкати, ай гатити з свого аутомата так ош страшно стало вшітким! Не лем тим ціганам на конях! В загальному і цілому, кілька влучних пострілів відправили циганерію на тот світ.

Но и всьо би боло добре, кіби не технічний стан транспортного срєдства у якому їхали сі отморозки. Кіби Єжі Бардах, не рубанув скалпелем по ременю безпеки, котрий Спартак завязав на брічку, аби допомогти всім вибратись з москвіча, то бола би така аварія ож страшно й подумати. Айбо й так посадка бола не дуже мяков. Москвіч перекинуло даз 3-4 рази, від чого Бошко, вускочив через лобоє скло ген голово у забор. Драган Дончо, тот jебен грач, ускочив з брічки на ходу, прямо на торгову палатку, ги даякий Аладін! Но а Спартак… Спартак учинив круто, даяк инак тот курац не знає. Скочив ги коубой у фільмох на коня! Се го не дуже спасло, бо у воза полетіло голесо. В общем, у Дрстіщах сталося перше за останні 6 років ДТП. Бо уже шіст років туй не їздила ні одна машєна!

Dtp krim nignegorskiy belogorskiy acura moskvich 6478x5v3sy5459cvr6 14925

Єжі – домак валовшний фельдшер! Побірував заштопати Бошко, від чого той, хочаб, перестав стікати кривлю. Тим часом, Спартак і Драган Дончо почали блукати вулицями Дрстіщ, що зараз були більше схожі на jебені ринок. Вшіткі повилізали з бомбосховищ, руїн і підвалів й почали продавати все, що можна продати. Спартак злакомився на даяку бартерну операцію й по при всі заперечення Драгана Дончо намагався обміняти їхнє старе озброєння на цураві коври. Нашто то му боло треба – нико не вурозумів.

Короче, кураце, виявилось ош у Дрстіщах стоїть Табор. Так як і казав Дада Лачо. Тільки тепер стало зрозуміло, чому на вулицях тілько циганерії. Вони ходили з важним видом межи жебротою й скуповували різноманітний раритет, котрий та побита війнов жеброта віддавала за ложку тушонки. Цигани ги з гаманця дуставали ложков тушонку з банки ай клали її у руки селянам.

Не довго думаючи, отморозки попідбирали свої манатки поруч з залишками москвіча й відправились в Табор. Вже через кілька хвилин блукання многолюдним табором, Дончо зміг запримітити, що їх пасуть. Якісь вправні море, граючи на гітарах та жонглюючи пляшками йшли слідом за отморозками.

- Заjебанція, нас пасуть! Не озирайся! – попередив Дончо

Racu Наступної миті, удар Спартака звалив з ніг одного з тих jeбеніх гітаристів. Кураце, тієї ж миті навколо лязгнуло тулько затворів ош у всій Дойнянській армії ниє. Повисла тиша ги в мертвому чмарови. На оторозків дивились стволи ушітких моделей та модифікацій. Кілька малолітніх циганчуків направляло свої Рюгери й Валтери в район проміжності отморозків. Якась стара циганка, направила “нагана” у геніталії Єжі Бардаха й діставши люльку з зубів, зневажливо процідила “Оца ті jебем”.

Нащастя ситуацію вдалось владнати. Рацуш, начальник тих хитрих циганів, виявився адекватним курацом, тому почувши про кокаїном відразу повів отморозків до начальника служби охорони Табора.

Папуша, зустрів їх у своєму наметі, де підлога була вистелена полакованим паркетом. Взнавши про кокаїном та про напад якихось незрозумілих ціган, що гойкали “Ордо Роме!!!”, Папуша занепокоївся і пообіцяв отморозкам аудієнцію у Грофа Мерцедеса на прийомі, що мав відбутись увечері. Уповіш ми – нашто?! Сі кураци вилку диржати не знавуть! Який прийом?!

Маючи трохи вільного часу й рознюхавши, що тут де, отморозки розійшлись по своїм ділам.

Августо, отиць крадачів

Розуміючи, ош нико не уміє красти ліпше чим цигани, Драган Дончо відправивися на пошуки Content Not Found: aug, одного з найкращих крадачів на Балканах. Кажуть, той нещодавно повернувся з заробітків в Неаполі. Знайти його було не складно. Вислухавши Драгана й отримавши від нього в подарунок протитанковий снаряд як символ визнання, Августо запропонував тому проникнути в його житло сьогодні увечері, якщо його не спіймають, то можна буде говорити про навчання.

Ntawodq0odc2mdax

Не довго думаючи, Драган погодився, й того ж вечора поліз у хижу Августо. Коли Августо говорив за шатор, він не фіглював, бо то був справжній заjебан цирковий шатор! Користуючись одним з канатів для натяжки, Дончо пробрався всередину, мало не попавшись якомусь прислузі, що файчив цігарету прямо під ним. Рухаючись поміж коридорів та перегородок в напруженій тиші, Дончо дістався кабінету Августо. Людей там не було, однак на одному з столів стояв невеликий золотий підсвічник. Не в змозі приборкати своє грабіжницьке нутро, Драган використав всі свої навики, щоб непоміченим перетнути відкриту місцевість й пірнути під стіл. Нічого не відбулось. Почекавши ще трохи, Драган вхопився за підсвічник.

Вшітко затремтіло, загуділо й стіни почали підійматись під стелю ги декорації у театрові. Всього за мить, Драган опинився в центрі опустілого циркового шатра. Навпроти стояв Августо, що плескав в долоні. Виявилось, ош се й був урок! Уявляєш собі кураце!? Се бов трєніровочний зал сього Августо! Увін довзволив Драгану Дончо пройти тамки трєніровку! Учинити блістатєльноє пронікновеніє! Врешті, з дозволу Августо, поцупвши срібну ложку, Драган Дончо пішов геть. Він змів винести з сього порядний урок!

“Даколи варто украсти дашто меншоє, аби не втратити дашто білшоє – свободу и як мінімум зуби.”
Августо, отиць ушітких крадачів.

Jебена класіка: Реальний бізнесс.

Розуміючи, ош туй мож купити вшитко шо треба отморозкам для подальшої подорожі в Босово, Спартак задумався про те, звідкіля дістати фінанси, бо у їхніх жебах боло пусто ги у черноголовійському посольтві. Не довго думаючи, а Спартак завжди думає не довго, він повернувся до Рацуша, одного з співробітників служби безпеки.

Як і личить порядному співробітнику служби безпеки, Рацуш знав кого у Таборі мож пограбувати найбезпечніше. Ціна бола чесна – половина краденого. Но але шо туй поробиш. Безопасность jеботе.

Діставшись базару, Спартак швидко вичислив двох “гаджо”. Якихось дойнянських кураців котрі приїхали у Табор робити бізнес. Як виявилось пізніше – первий раз. Первий і послєдній, jебен чмар!

Заряд дроби з обреза Спартака, се боло єдиноє діловоє предложеніє котроє сі два бізнесмана отримали на ярмарці. Залишки одного з сих чмарів розметало на кілька прилавків навколо, інший перестав верещати від страху одразу після того, як заточка Спартака, вивіреним рухом була загнана тому у око по самоє руківя.

Спартак робить круто і лем так. Обчистивши жеби сих пусраних бізнесманів, Спартак узяв обох на пличі й відніс у часну ціганську клініку, де тих кураців пустили на органи ци на ковбасу. Спартака то не дуже інтересувало. Типирь увін мав гроши. Кураце, знаєш нашто Спартаку гроши? Аби купити кожану курточку!

Покер пічка!

Знаєте што любить Бошко? Карті! Бавити у джолія, покер, бріджь, ай видав у преферанц. Айбо то уже нико не знає. У амеріцькій армії увін цілими днями бавив у покер. Се єдина гра у котру бирувуть бавити у амеріцькій армії. Шахматі то не за них. Лем покер, сер! Айбо я не знаву, ци знає сам Бошко ош він любить карті. Што у нього у голові нико не знає.

354318653

Короче. Первим ділом Бошко пушов бавити у карті. Доста легко увін обіграв 7-ми ци 8-ми річних циганчуків, після чого попав у вищу лігу! А ще через кілька партій його покиликали у VIP-зал. Там го чекав даякий докус важний картьожнік. Сись випадок ище стане раком усій банді отморозків, айбо за то ище нико не знає.

Короче, стартив Бошко ушіткі свої гроші сьому заjебан грачу, айбо мало того, типирь увін ще бов довжен! Айбо Бошко має файноє око. Наразу урузумів ош картьожнік мухлює. Мухлює, або нич му уповісти не мож, бо позад нього стоять два дебелі цігана із автоматами. Короче, Бошко вернувся до папціу без гроший і херовими новостями. Отморозки рішили ош мусай дашто рішати. Айбо рішати рішили лем після візита до Грофа.

Гроф Мерцедес

Знаєте што, я вам по сікрету уповім, ош саме типирь картина начала ся складати у єнно цілое. Може отморозки ище сього не розумівуть. Айбо саме з сього моменту ушітко понеслось у чмар! Прибувши на прийом, ге колхозники в музей, отморозки провели трохи часу, ходячи межи людьми, й намагаючись завязати розмову. Не зважаючи на свої, доволі примітивні комунікабельні здібності, вони змогли взнати деяку корисну інформацію.

  1. Кажуть, що так званний “Большой Вільнюс”, колишній полковник КГБ розшукує банду отморозків по всім балканам. Чи не наших випадково?
  2. Кажуть, гедисти, мов очманілі шастають по всім лісам та полям, розшукуючи невідомо кого…

На прийомі, вражений зухвалістю цих невігласів, Гроф Мерцедес, погодився поговорити з ними тет-а-тет. Виявилось, що обом сторонам є що розповісти одне одному. Спартак, гордо передав Грофу мішок з пятьма кілограмами кокаїнома й отримавши у вдячність 50 $, повідомив про смерть Дежова, однак ця новина, схоже, не надто зачіпила Грофа. Куди більше його збентежило повідомлення про зрадника в одному з його розвідувальних загонів, з яким невігласи мали справу кілька днів тому. Ще більше його обурив напад невідомих циган на посильних вже в самих Дрстіщах. Обмозгувавши, що до чого, Гроф таки поділився своїми міркуваннями з отморозками.

Складувалась доволі виразна картина. Гаджо Гозелло, змовник з розвідувального загону зміг втекти від правосуддя, й судячи з усього, передав інформацію про кокаїном іншим учасника змови. Влаштувавши засідку на отморозків, змовники, Ордо Роме сподівались відбити кокаїном. Гроф, наголосив, що втрата кокаїнома стала би сильним ударом по його становищу й додала б карт в руки Ордо Роме.

Гроф також згадав імя Дада Цагара, й розповів, що під час його відсутності, в Табор приїздив якийсь посильний Чорного Генерала, після зустрічі з котрим, деякі його підлеглі почали поводити себе дуже дивно. Можливо, тоді було укладено угоду про створення Ордо Роме.

Вже збираючись покидати Грофа, Бошко згадав про картяра, який не чесним способом обіграв невдаху-покер-пічку. Поміркувавши, Гроф дозволив розібартись з картярем, однак попросив не вбивати того, оскільки він племінник Дада Цагара.

Запхай сі джокера у чмар!

Так уповів Єжі Бардах, рубаючи скалпелем натяжні канати! За кілька секунд до цього картьожнік дуже здивувався, коли натиснувши на педаль, котра підривала маленький заряд пластиду перед кріслом опонента. Замість звичного хлопка й криків стікаючого кровлю невдахи, йому самому відірвало вшіткі яйця й одну ногу, бо хитрий Драган Дончо здогадався розвернути стола в другий бік! Охоронці неболавіси не встигли навіть зреагувати, як черга з МП-5 перебила їм ноги.

Тієї ж миті зявився віз з бійцями служби охорони, які стріляючи в усі боки, схопили пораненого картьожніка й закинувши в воза, дали звідтіля газу, роздаючи копанці дітворі й гойкаючи, шо всьо у нормі, се сікрєтна операція!

Кинувши бідолагу на стільця у кузові вантажного автомобіля, Гроф, Папуша та отморозки вже збирались того допитати, як раптом…

Comments

AlexanderTrifan AlexanderTrifan

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.